Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna -  PayPal   

                Pozawala ona na szybką  wpłatę na rachunek bankowy, co ma wpływ na przyśpieszenie realizacji zamówienia.Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.

                 Więcej informacji na: PayPal.com

                                                                                    
      

  • Płatność elektroniczna -  PayU.    

      Pozawala ona na  szybką  wpłatę na rachunek bankowy, co ma wpływ na przyśpieszenie realizacji zamówienia.

                 płatnosc

 

         Kartą płatniczą (Visa, Mastercard) - każda transakcja płatności kartą jest w sposób bezpieczny autoryzowana przez       PayU S.A. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl